راهنمای خرید

 

انواع موزاييك و كاربردها :

 • موزاييك گرانيتي دولايه :
 1. بيشترين محصولات موجود در كشور از اين دسته مي باشند كه به دو روش ويبره اي و ويبره -  پرس (اتوماتيك) توليد ميشوند .سطح روي اين محصول پوليش شده است و سنگ هاي متنوعي درآن  نمايان است .اين موزاييك از دو لايه چسبيده به هم تشكيل شده است كه لايه رويي (بسته به رنگ و مدل ) به ضخامت تقريبا شش ميلي متر از تركيب سنگ دانه ، پودر سنگ . سيمان آب و رنگ بوجود آمده و لايه زيرین شامل سيمان و ماسه است.
 2. وزن تقريبي اين محصول در نوع ويبره اي حدود 40 كيلو گرم در هر متر مربع است و در مدل ويبره پرس بسته به نوع دستگاه پرس بين 80-60 كيلو گرم در هر متر مربع است .اين تفاوت وزن به علت متراكم شدن موزاييك در هنگام پرس است كه نتيجه آن جذب آب پايين و مقاومت بالا در برابر ضربه ، فشار و يخزدگي است .براقيت سطح رويه به كيفيت مواد اوليه و نيز مشخصات دستگاه پوليش بستگي دارد .
 3. محصولات اين شركت با در اختيار داشتن بزرگترين خط توليد موزاييك در خاور ميانه (دو مرحله ويبره و پرس 1400 تن ) استفاده از مواد اوليه مرغوب و همچنين خط پوليش تمام اتوماتيك ايتاليايي داراي 26 مرحله ساب و پوليش داراي بالاترين كيفيت ممكن است و ضمانت 15 ساله محصولات توسط شركت خود بيانگر كيفيت بالاي اين محصول است .

كاربرد: پاركينگ ، حياط ، پياده رو ، پشت بام ، داخل ساختمان

وزن تقريبي :72 كيلوگرم در هر متر مربع

ضخامت :3 سانتي متر

 

 • موزاييك حياطي :

تمامي مراحل توليد و مشخصات فني مشابه موزاييك هاي گرانيتي است با اين تفاوت كه هنگام توليد از قالب هايي با طر ح هاي مختلف استفاده ميشود كه شيارهايي را در سطح موزاييك ايجاد نمايد و به اصطلاح موزاييك شيار دار تهيه شود .

كاربرد : محوطه، پياده رو، پارك

وزن تقريبي : 75 كيلوگرم در هر متر مربع

ضخامت :3.2 سانتي متر

 

 • موزاييك صنعتي :

در واقع همان موزاييك گرانيتي است كه هنگام تركيب مواد اوليه جهت دستيابي به مقاومت بالاتر افزودني هايي را به آن اضافه مي كنند .

كاربرد: سالن هاي توليد ، كارگا ه هاي صنعتي و خدماتي ، انبار ، خيابان و در كل مكانهاي پرتردد و پر ترافيك

وزن تقريبي : 72 كيلوگرم در هر متر مربع

ضخامت :3 سانتي متر

 • كفپوش بتني :

روش توليد اين محصول نيز مشابه موزاييك هاي گرانيتي دو لايه است با اين تفاوت كه در سطح رويي از مواد و سنگ دانه هاي با مقاومت بالاتري استفاده مي شود .همچنين مرحله ساب و پوليش حذف شده تا سطح زبر و بتني داشته باشد اين محصول داراي مقاومت بسيار بالايي است و سطح زبر آن مانع سر خوردن مي شود .

كاربرد: پياده رو ، محوطه ، باغ ، پارك ، خيابان ، مكان هاي پر تردد و يا سردسير

وزن تقريبي : 84-100 كيلوگرم در هر متر مربع

ضخامت :4- 5  سانتي متر

 • كفپوش واش بتن

در اين محصول به جاي استفاده از سنگ ساب سطح موزاييك با فشار واتر جت شسته مي شود سنگ دانه ها در سطح موزاييك بصورت برجسته نمايان مي شود .

كاربرد: پياده رو ، محوطه ، باغ ، پارك

وزن تقريبي : 81 كيلوگرم در هر متر مربع

ضخامت :3.5  سانتي متر

 • موزاييك تك لايه (سنگ مصنوعي ):

جديدترين تكنولوژي توليد موزاييك در جهان است همانگونه كه از اسم آن پيداست برخلاف ساير موزاييك ها اين محصول فقط از يك لايه تشكيل شده است كه كل ضخامت 18 ميليمتري آن داراي سنگ دانه ، پودر سنگ سيمان آب و رنگ است و اين امر باعث كاهش وزن ، ضخامت و افزايش چشمگير مقاومت مي شود .

وزن كم اين محصول موجب كاهش هزينه هاي حمل و نقل و باربري ، كاهش وزن سازه و سرعت نصب بالاتر شده است و در كل علي رغم قيمت بالاتر اين محصول در كاهش هزينه ساخت به شما كمك ميكند .بسته بندي موزاييك تك لايه با توجه به ظرافت و زيبايي آن بصورت كارتن شيرينك شده و پالت ميگردد.ابعاد بسيار دقيق آن و براقيت و زيبايي مثال زدني اش جلوه خاصي به ساختمان شما مي بخشد .

كاربرد: پاركينگ ، طبقات ساختمان ، پشت بام (درجه دو اين محصول جهت كف اتاق ها و يا زير پاركت مناسب است)

وزن تقريبي : 45 كيلوگرم در هر متر مربع

ضخامت :1.8 سانتي متر

 

 • اين شركت در راستاي رسيدن به اهداف مشتري مدارانه خود ، توليد محصولات را بر پايه كيفيت قرار داده است و از بهترين و مرغوبترين مواد اوليه موجود در كشور استفاده مينمايد. همچنين عدم استفاده از مواد شيميايي ، پليمر ،چسب و رزين باعث شده چسبندگي موزاييك الماس به ملات زيرين بسيار زياد باشد .
 • با توجه به موارد مذكور در مورد كيفيت محصولات الماس ميبد و جهت اطمينان مشتريان عزيز اين شركت كليه محصولات توليدي خود را در صورت نصب صحيح (مطابق استاندارد) به مدت 15 سال در هر شرايط آب و هوايي و ترافيكي ضمانت مي نمايد.